افتتاح ۲۲ طرح توسعه و نوسازی اپراتور همراه اول

a
با توجه به افتتاح ۲۲ پروژه بزرگ توسعه و نوسازی همراه اول و نتایج پیش رو، اتوشارژ لازم میداند نکاتی را در مورد اپراتور اول کشور، همراه اول، سیم کارت های اعتباری و نحوه شارژ معتبر و آسان به نظر کاربران عزیز برساند. همانظور که میدانید خبری در مورد افتتاح ۲۲ طرح توسعه و نوسازی همراه اول منتشر شد که نتایج و تاثیرات آن قطعا در نوع سرویس دهی و استفاده مشترکان از سرویس های همراه اول و ارزش افروده موثر بوده و باید مورد بررسی قرار گیرد.

از سرویس های مورد توسعه و بازسازی در این طرح میتوان به “امضای همراه بانکی”، “سرویس IMSI Multi (سیم کارت های متفاوت مشترک، توسط یک شماره واحد، یکپارچه و مدیریت می شود)”، “مکالمه صوتی و تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE/ViLTE)”، “مکالمه از طریق وای فای”(Wificalling) ، “پلیکیشن ویدیویی پخش زنده رویدادهای ورزشی با قابلیت پخش اخبار و ویدیو های ویژه ورزشی”، “تلويزيون اينترنتي آيو”، “ديجيمو (پورتال سرويس هاي ديجيتال همراه اول)” و “کنتور هوشمند گاز و برق” اشاره کرد که توسط وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمود واعظی، مدیرعامل محترم همراه اول، مهندس وحید صدوقی و اصغر عمیدیان، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به بهره برداری رسید. با این افتتاح، تعداد سایت های نسل ۳ و۴ و ۴.۵ همراه اول از ۲۰ هزار سایت گذشت و۲۰ هزار و۵۱امین سایت در شهرستان خمین به صورت نمادین توسط شخص وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح گشت. با نوسازی شبکه همراه اول، هم اکنون بزرگترین و گسترده ترین شبکه اینترنت موبایل کشور در اختیار این اپراتور است که این امر خود در توسعه و گسترش تعداد مشرکان همراه اول تاثیر بسزایی گذاشته.

در جریان این مراسم مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به اینکه از ۳۱ مرداد ماه طرح ترابردپذیری به صورت رسمی آغاز شده است، گفت: پیش بینی می شود ۱.۵ میلیون ترابرد انجام شود، اما در طی ۶ ماه گذشته، همراه اول فقط ۸۹۰۰ نفر تراز منفی داشته است. در طی ۵ هفته گذشته روند خروجی کاهش داشته و ۲۰ درصد مشترکین ترابرد کرده، به شبکه همراه اول بازگشته اند. در ادامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک به شرکت ارتباطات سیار ایران که با توان نیروهای داخلی، ۲۲ پروژه بزرگ را به بهره برداری رسانده است، گفت: باید به مدیریت همراه اول و شخص آقای صدوقی، مدیران و تک تک کارکنان تبریک گفت که با تعصب و دلسوزی در این شرکت کار می کنند. با فعالیت های صورت گرفته در این پروژه ها، ۱۳ هزار و ۶۰۰ شغل مستقیم ایجاد شده و با توجه به اینکه امروزه یکی از مهمترین دغدغه های دولت و مردم بیکاری است، همراه اول قدم بزرگی در این زمینه برداشته است.

با توجه به توسعه اینگونه طرح ها و نوسازی قسمت ها و سرویس های همراه اول به عنوان اپراتور اول کشور و همچنین افتتاح طرح های دیگر در آینده نزدیک، هم اکنون و در آینده شاهد رشد روزافزون مشترکان همراه اول هستیم و این امر بار مسولیت و توسعه خدمات سرویس های معتبر وابسته به همراه اول مثل اتوشارژ را بالا برده و در همین راستا همکاران ما در اتوشارژ تمام تلاش خود را برای سرویس دهی هرچه بهتر و سریعتر به کار میگیرند. امروزه اتوشارژ با ایجاد میحطی ساده و کارآمد در صدد ایجاد راهی آسان، بصرفه، معتبر و ارزان برای مشترکان همراه اول بوده و هست. همچنین اپلیکیشن اتوشارژ که یکی از سریعترین راههای شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول هست بصورت رایگان در دسترس شما عزیزان قرار گرفته تا سیم کارت خود را به راحتی و در امنیت کامل شبکه ای شارژ کنید. در صورت بروز هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *