۱۵۰ میلیون ریال شارژ رایگان، هدیه تولد اتوشارژ

اگر از مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول هستید و شارژ سیم‌کارت خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهید، قطعا نام “اتوشارژ” برایتان آشناست. در جایگاه اختصاصی شارژ اعتباری همراه اول (اتوشارژ)، نیازی به وارد کردن کد شارژ ندارید و صرفا با وارد کردن شماره موبایل و انجام پرداخت، سیم‌کارت شما شارژ می‌شود. جالب است بدانید اتوشارژ از جمله اولین سایت‌های فعال در زمینه شارژ آنلاین سیم‌کارت‌های اعتباری بوده است که شارژینگ در آن به روش Top Up صورت می‌گیرد.
charge-rayegan
حالا و بعد از ۳ سال فعالیت مداوم اتوشارژ و تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین سایت‌های شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول، نوبت آن رسیده است که با جایزه‌ای شگفت انگیز، مشتریان خود را غافلگیر کند. این جایزه ویژه شامل  ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال  شارژ رایگان است! برای اهدای این هدیه، هیچ قرعه‌کشی در کار نیست و تمامی کاربران جدید و همراهان قدیمی اتوشارژ می‌توانند با دریافت کد تخفیف ویژه تولد از این هدیه بهره‌مند شوند.
از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه (۹ بهمن) تا آخرین ساعات روز چهارشنبه (۱۱ بهمن) می‌توانید وارد سایت اتوشارژ شوید و از هدیه ویژه تولد استفاده کنید. دقت داشته باشید سقف هدیه تا ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است که در نوع خود بی‌نظیر بوده و هدیه‌ای استثنایی محسوب می‌شود.
همچنین برای همراهان قدیمی اتوشارژ به پاس قدردانی از وفاداری همیشگی آنها، هدیه ویژه اختصاص داده شده است. کاربران قدیمی با وارد کردن کد تخفیف و شارژ سیم‌کارت؛ متوجه این هدیه ویژه می‌شوند.

از اینکه ۳ سال با ما همراه بودید؛ متشکریم.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.