بایگانی دسته: فوری

پیامگیر صوتی همراه اول (VMS)

چگونگی فعالسازی، تعرفه‌ و ویژگی‌ها

%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%da%af%db%8c%d8%b1-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c

پیامگیر صوتی همراه اول به شما کاربران عزیز همراه اول این امکان را میدهد تا در صورت عدم پاسخ به تماس، پیغام صوتی خود را برای مشترک مورد نظر ضبط کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل کند. برای این کار ابتدا نیاز به فعالسازی این سرویس است.

کاربران همراه اول به دو روش میتوانند سرویس پیامگیر صوتی همراه اول را فعال کنند:

۱٫ شماره‌گیری #۲۴۱*۱۰*
۲٫ ارسال ۲۴۱ به شماره ۱۰

به این ترتیب تماس های بدون پاسختان به شماره ۰۹۹۱۲ انتقال یافته و همراه اول با ارسال پیامک از سرشماره ۰۹۹۱۲ شما را از وجود پیام صوتی جدید آگاه می کند. شما می‏توانید با شماره ۰۹۹۱۲ تماس گرفته و پیام های صوتی خود را بشنوید.

ویژگیهای پیامگیر صوتی همراه اول
· کاربران همراه اول میتوانند پیامگیر صوتی خود را در حالت خاموش یا عدم پاسخگویی به تماس قرار دهند که به این ترتیب درصورت عدم پاسخگویی، تماس های دریافتی شما به شماره ۰۹۹۱۲ انتقال می یابند.

  • پس از اینکه کاربری برایتان پیام گذاشت، پیامکی از سرشماره۰۹۹۱۲ارسال شده و شما را از وجود پیام صوتی جدید مطلع می‌سازد.
  • درصورتیکه کاربری پس از اتصال به پیامگیر صوتی پیغامی نگذارد، پیامکی از سرشماره ۱۰۰۸۲ برایتان ارسال شده و شما را از وجود یک تماس بی پاسخ مطلع می‌سازد.
  • شما می توانید از خط خود با شماره ۰۹۹۱۲ تماس گرفته و پیام های خود را مدیریت نمایید.
  • درصورتیکه به سیم کارت خود دسترسی نداشته باشید، می توانید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره ۰۹۹۱۳ تماس گرفته و پس از وارد نمودن کلمه عبور، پیام های صوتی خود را دریافت کنید.

همچنین، کاربران همراه اول میتوانند برای صندوق پیام‌های صوتی خود کلمه عبور تعیین کنند.

تعرفه
فعالسازی سرویس پیامگیر صوتی همراه اول هزینه‌ای برای کاربران نخواهد داشت و مشترکان عزیز میتوانند بصورت رایگان این سرویس را برای خود فعال کنند. لازم به ذکر است، دریافت پیام صوتی هزینه ای نداشته ولی شنیدن پیام با هزینه ای معادل هزینه تماس درون شبکه ای خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر به سایت همراه اول مراجعه کرده و یا با ما در تماس باشید.