بایگانی دسته: Uncategorized

پاور آی کیو، تکنولوژی جدیدی که در خرید پاوربانک باید به آن دقت کنید >>> کلیک کن!

اگرچه پاوربانک ها توانسته اند مشکل تمام شدن شارژ در شرایط حساس را تا حدی حل نمایند، اما کاربران آگاه نیستند که همین پاور بانک ها می توانند به باطری گوشی صدمه جدی وارد کنند، بسیاری از افرادی که اقدام به خرید پاور باک می کنند مسئله ی قیمت را قبل از کیفیت در نظر می گیرند، در حالی که اگر کیفیت پاوربانک مناسب دستگاه شما نباشد می تواند شما را مجبور به خرید یک گوشی دیگر کند، متاسفانه با ورود اجناس چینی مسئله قیمت برای این چنین وسیله هایی کاملا حل شده است، و می توانید پاور بانک را باقیمت های بسیار پایین پیدا کنید.

 

تا بحال دقت کرده اید که چرا تلفن همراه شما با برخی درگاه های شارژ سریعتر و با برخی کندتر شارژ می شوند؟ این موضوع اغلب تنها به قدرت شارژ شما مربوط نمی شود. برخی درگاه ها به زبان درستی که بتواند دستگاه شما را با نهایت سرعت شارژ کند صحبت نمی کنند. شارژ آیفون خود را با یک آداپتور اندروید امتحان کنید و یا برعکس تا ببینید که زمان شارژ شما می تواند دو برابر به طول بینجامد.
فن آوری پاور آی کیو برای اولین بار از سوی شرکت انکر ارائه شده است؛ قادر است دستگاه شما را شناسایی کرده و به زبانی با آن صحبت کند که بتواند با حداکثر سرعت، در کمترین زمان ممکن دستگاه را شارژ نماید. در این حالت شما می توانید با  اعتماد کامل دستگاه خود را شارژ کنید و نگران آسیب زدن به باطری موبایل و یا لپ تاپ خود نباشید.

مسابقه آوای آشنا با جوایز ویژه

مسابقه آوای آشنا ویژه مشترکین همراه اول می‌باشد و سوالات آن درباره خواننده‌ها و متن آواهای انتظار می‌باشد. شما با ارسال عدد ۱ یا ۲ به سر شماره ۲۰۳۰۲۰ می‌توانید به سوالات پاسخ دهید.

مشترکینی که به سوال اول جواب دهند، شانس شرکت در قرعه کشی جایزه «ربع سکه» را خواهند داشت. با پاسخگویی صحیح به سوالات بیشتر و کسب امتیاز بالاتر، در قرعه کشی جوایز نفیس تری همچون تبلت، نیم سکه، گوشی تلفن همراه و… شرکت داده خواهید شد.

برای دریافت راهنمایی در طول مسابقه، با ارسال کلمه yavar به ۲۰۳۰۲۰ می توانید از راهنمای سرویس بهره ببرید.

برندگان اتوشارژ صد هزار ریالی بازی دوز(XO)


شماره ۸۲***۰۹۱۸۶۵ نفر اول روز ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
شماره ۳۳***۰۹۱۸۹۰ نفر دوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
شماره ۵۵***۰۹۱۶۷۰ نفر سوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۳۰

شماره ۰۴***۰۹۱۷۲۵ نفر اول روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
شماره ۸۱***۰۹۱۸۶۳ نفر دوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
شماره ۹۹***۰۹۱۹۱۶ نفر سوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۹

شماره ۵۶***۰۹۱۸۷۹ نفر اول روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
شماره ۲۰***۰۹۱۶۷۶ نفر دوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
شماره ۲۵***۰۹۱۸۶۸ نفر سوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۸

شماره ۷۳***۰۹۱۸۴۷ نفر اول روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
شماره ۷۵***۰۹۱۶۹۳ نفر دوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
شماره ۲۵***۰۹۱۸۶۸ نفر سوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۷

شماره ۱۹***۰۹۱۷۶۲ نفر اول روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
شماره ۱۹***۰۹۱۴۶۷ نفر دوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
شماره ۷۱***۰۹۱۵۴۱ نفر سوم روز ۱۳۹۱/۰۷/۲۶

کاربر گرامی به دلیل اختلال در سیستم بانک پارسیان از سامانه سامان اقدام کنید…

کاربر گرامی به دلیل اختلال در سیستم بانک پارسیان از سامانه سامان برای خرید اتوشارژ اقدام کنید. توجه فرمایید در انتهای تکمیل اطلاعات کد امنیت را دقیقا مانند تصویر وارد نمایید، این عبارت حساس به حروف کوچک و بزرگ هستند.